Barrus EMÜ karjäärimessil

Täna osalesime Eesti Maaülikooli karjäärimessil, kus kohtusime paljude inspireerivate ja teotahteliste tudengitega. Meie eesmärk oli tutvustada Barruse praktikavõimalusi erinevate erialade tudengitele. 🎓

Lisaks praktikainfo jagamisele korraldasime messil ka lõbusa bingo, kus aktiivsemad osalejad said endale vahvaid auhindu. Rõõm oli näha nii palju särasilmseid noori, kes on valmis oma esimesi samme töömaailmas astuma. 

Täname kõiki, kes meiega juttu tegid, küsimusi esitasid ja mängus kaasa lõid! Kui jäid messile tulemata või soovid rohkem infot, siis praktikakohtadele saab kandideerida kuni 17. aprillini 2025. 💼🚀

👉 Rohkem infot: https://barrus.teamdash.com/p/job/g1pIe1sy/praktika-barruses

Viimased uudised

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on 30. aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Tööalasest rikkumisest teavitamise kord
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.