Barrus* – “elevant” Võrumaa männimetsas

*Barrus (nimisõna) – elevant (Ladina k.)

Puidutööstus Barrus asub Võrumaa metsade vahel Verijärvel. Elevandile omane enesekindlus ja töökus on meid viinud liimpuitkomponentide valdkonna turuliidriks terves Euroopas.

Loe veel

Barruse elevant metsas
Loome koos väärtust

Barruse 250 töötaja abiga valmib Võru külje all 80 000 m3 maailma parimat liimpuitu, millest Skandinaavia meistrid omakorda valmistavad tipptasemel uksi, aknaid ja treppe. Meie pühendumus kvaliteedile tagab liimpuidust valmistatud toodete vastupidavuse ka kõige karmimas Põhjamaa kliimas.

Tegutseme jätkusuutlikult

Meile on oluline, et puidust sünniks maksimaalne väärtus ning midagi ei läheks raisku. Meie tootmisjääkidest valmivad graanuli- ja paberitööstuse abiga väärtuslikud tooted igasse kodusse- puitpelletid, pakendid, raamatud ja hügieenitooted. Toorainena kasutame vaid sellist puitu, mis on varutud jätkusuutlikult majandatud metsadest.

Millega me tegeleme

  • Lähtume alati kliendi vajadustest
  • Pakume laia tootevalikut ja paindlikku logistikat
  • Toodame 80 000 m3 kõrgkvaliteetset tislerliimpuitu aastas
  • Omame FSC ja PEFC tarneahela sertifikaate
FSC sertifikaat
PEFC sertifikaat
DVV sertifikaat

Kuidas valmib liimpuit?

 

Puidu teekond metsast aknani!

Kontakt

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
(+372) 785 0700

AS Barrus
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

Kontaktid

Morten Glinvad
Müügidirektor
Piret Melders
Müügiosakonna juht
tel: 785 0706
mob: 5358 5414
e-mail: piret@barrus.ee
Mirko Aia
Müügijuht
mob: 513 6375
e-mail: mirko@barrus.ee
Virge Vahtrik
Kliendihaldur
mob: 5919 8151
e-mail: virge@barrus.ee
Lilyjan Viitak
Kliendihaldur
mob: 5349 9860
Teele Vaarend
Müügiassistent
tel: 785 0707
mob: 5854 2032
e-mail: teele@barrus.ee
Janar Tatomir
Ostu- ja müügijuht
tel: 785 0709
mob: 529 3994
Rauno Kikkas
Müügiassistent
tel: 785 0709
mob: 529 5596
e-mail: rauno@barrus.ee
Lauri Junkin
Palgi ostujuht
mob: 509 1705
Rivo Fomotškin
Kasvava metsa ostujuht
mob: 5657 7696
e-mail: rivo@barrus.ee
Andres Linnasaar
Juhatuse liige
tel: 785 0702
Martti Kork
Juhatuse liige
mob: 503 4448
Taavi Tenno
Komponenditööstuse juht
mob: 5388 6452
Martin Pekk
Saetööstuse juht
tel: 785 0718
Üllar Rohtla
Tehnikajuht
tel: 785 0711
e-mail: yllar@barrus.ee
Marje Kuklase
Pearaamatupidaja
tel: 785 0703
e-mail: marje@barrus.ee
Vaido Otsar
IT juht
tel: 785 0703
e-mail: vaido@barrus.ee
Ülle Velt
Personalijuht
mob: 520 7387
Signe Ploom
Personaliassistent
mob: 528 1996
e-mail: signe@barrus.ee
Eva Ilves
Töökeskkonnaspetsialist
mob: 5696 6888
e-mail: eva@barrus.ee