Roheteekaart ja Barruse jalajälg

2022. aastal alustas Barrus olulisemate keskkonnateemade arengusuundade kaardistamisega. Keskkonnamõjude hindamisel toetuti ringmajanduse printsiipide, kliimamõju analüüsi, ressursside kasutuse jm peale, et leida peamised tegevussuunad, mida edasi arendada ja kuidas teemade käsitlust tõhusamalt juhtida. Töö tulemusena valmis nn teekaart järgnevaks kaheks aastaks (st kuni 2025 k.a), millele tuginedes jätkab ettevõte keskkonnaalaste projektide elluviimist.

Samuti on saabunud ka ettevõtte süsiniku jalajälje tulemused 2022 aasta kohta, kolm meie põhilist jalajälje tekitajat on fossiilne elektrienergia, sisseostetud tootmismaterjalid ja transport. Antud teemade parendustegevusi oleme juba planeerinud ka roheteekaardi tegevusplaani, seega siit saab vaid paremaks minna.


Viimased uudised

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on 30. aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.