Tootmine Uudis

Meie uus tehnikakeskus on valmis!

Barrus on viimastel aastatel väga palju investeerinud (uus sõrmjätkuliini tehas, uus tootmise kontor, uued riietus- ja pesuruumid töötajatele) ja äsja on valminud meie uus tehnikakeskus, mis on justkui neli-ühes-hoone, hõlmates endas garaaži, töökoda, ladu ja kontorit.

Seni tegutsesid meie mehaanikud, mehhatroonikud ja elektrikud ühes Barruse vanimas hoones. Kuna sealne töökeskkond oli ajale jalgu jäänud, ehitati tehnikaosakonna töötajatele täiesti uus hoone, mis asub meie tootmisüksuste keskel, kust on hea ühendus nii komponenditehase kui ka saetööstusega. Uuest tehnikakeskusest leiab nii büroopinnad kui ka puhke- ja kööginurga ning teritamise ruumi, keevitamise ruumi, garaažiala tõstukite hooldamiseks ja muudeks töödeks ning laopinna varuosade ja muude asjade hoiustamiseks.

Alloleval fotol on osa meie kuldsete kätega mehaanikutest veel oma vanades ruumides. Tänu neile töötavad meie masinad tipptasemel! Täname kõiki panuse eest!


Viimased uudised

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on 30. aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.