Kogukond

BARRUSE 30. SÜNNIPÄEV!

Täna tähistame Barruse suurt verstaposti – MEIE 30. JUUBELIT!


On olnud uskumatu teekond täis väljakutseid, õnnestumisi ja imelisi hetki! Oleme uhked, et oleme suutnud nende aastate jooksul pakkuda oma klienditele maailma tipptasemel sõrmjätkatud liimpuitu, samal ajal olles sõbralik ja usaldusväärne partner. Meie pühendumus ja teie usaldus on aidanud meil jõuda sinna, kus me täna oleme.

Suur ja südamlik aitäh kõikidele barruslastele – olete meie süda ja hing! Teie pühendumus, loovus ja kirg oma töö vastu on meie edu alustalad. Aitäh teile teie pingutuste ja uskumatu panuse eest igapäevaselt. Te olete meie perekond ja selle juubeli tähistamine on ka teie võidu hetk!


Barruse 30. juubelit tähistasime imeilusa vastuvõtuga, kus oli võimalus veeta koos aega, naerda ja jagada toredaid mälestusi! Vaata galeriist pilte meie ühisest koogisöömisest ja naudi koos meiega selle erilise sündmuse tähistamist!


Aitäh, et olete olnud osa meie teekonnast! Vaatame elevusega tulevikku ning järgmisele 30 aastale koos teiega! 💚💚💚


Viimased uudised

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on 30. aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.