Sport Kogukond

Barrus Võru Võrkpalliklubi saavutas ajaloolise pronksi!

BARRUS VÕRU VÕRKPALLIKLUBI TEGI SEDA - Eesti Meistrivõistluste III koht on MEIE! 🥉

Barrus Võru Võrkpalliklubi fännid on meeskonnale tänulikud ägedate mänguelamuste eest! Üks on kindel - sinu tiim, sinu pere, sinu mäng – ja nii ongi! 💚

Eesti meistrivõistluste pronksiseeria kolmas kohtumine tõi Barrus Võru Võrkpalliklubile kodusaalis 400-pealise publiku silme all III koha!

Sel hooajal liigas debüüdi teinud Barruse klubi jaoks on seega hooaeg igati korda läinud, sest lõppes medaliga. Seejuures pole ükski Võru klubi meeste meistriliigas medalit võitnud alates 1950. aastast, mil pronksi teenis Võru Kalev.

Mängu käigus sai palliga oabamuse ka pronksivõitjate karikas, ent Võru meeskond usub, et killud toovad õnne (nagu 1991. aastal NSVLi meistriks tulnud Tallinna Kalevi korvpallimeeskonnale-toim) ja karikat nad välja vahetama ei hakka.

Peatreener Oliver Lüütsepp ütles, et keerulist hooaega on medaliga lõpetada suurepärane. “Tunne on hea! Eks ikka lootused, ootused ja unistused olid, et on võimalik ehk midagi rohkemat, aga ma arvan, et me peame olema väga rahul. Kui me alustasime selle projektiga, võtsime me eesmärgiks kolme aastaga medal saada. Tol hetkel arvasime ka, et Eesti liigas on viis meeskonda, aga süües kasvab isu ja eks me tahtsime seda medalit kohe saada. Kui sa mängid medalile, siis väiksemat eesmärki ei saa olla. See sai täidetud. Oli päris huvitav hooaeg, üles-alla ja lõpuks medal kaelas ja tuju on hea,” sõnas peatreener.


Artikkel on refereeritud Eesti Võrkpalli liidu lehelt


Barrus Võru Võrkpalliklubi fännid on meeskonnale tänulikud ägedate mänguelamuste eest! Üks on kindel - sinu tiim, sinu pere, sinu mäng – ja nii ongi! 💚


Viimased uudised

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on 30. aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.