Uudis Kogukond

Barrus pälvis tiitli Võrumaa Lastesõbralik ettevõte 2022!


Meil on väga hea meel antud tiitli üle! 

Barrus hoolib enda inimestest väga ja meie kollektiiv koosneb toetavatest ja sõbralikest inimestest ja sõpradest - oleme üks suur pere. Toetame palju ka meie töötajate pisemaid pereliikmeid. Näiteks tasume meie töötajate iga lapse ühe huviringi täielikult. Barruslased koos pereliikmetega saavad külastada tasuta ka Väimela Tervisekeskust. Tulenevalt aktiivsest viiruste perioodist ei ole me kahjuks saanud laste jõulupidusid viimastel aastatel korraldada, mis ka muidu alati toimusid, aga see-eest oleme pannud rohkem rõhku laste jõulupakkidesse – viimastel pühadel tõi Barruse jõuluvana kuuse alla meie enda lauamängu „Metsast Aknani“. Sellele eelneval aastal valmis meie enda värviraamat „Elevant Võrumaa männimetsas“, mille sisus kirjeldasime Võru keelse luuletuse kaudu millega me täpselt tegeleme. Üks väga põnev kingitus on olnud Barruse enda disainiga Portel pusle – see kõigest üheksa jupiline pusle on pakkunud ajude ragistamist ka täiskasvanutele.


Muidugi ei jäta me õnnitlemata väikse kingitusega kooliteed alustavaid lapsi ja rahalise toetuse saavad ka värsked lapsevanemad pisipõnni sünni puhul.

Meie jaoks on väga oluline panustada meie kohalikku Võrumaa kogukonda, et inimestel säiliks kindlustunne ja, et kodukant areneks. Näiteks kannab Võru linnas asuv kunstmuruga jalgpalliväljak nime Barrus Arena, olles sealse väljaku üks suursponsoritest. Toetame nii Andsumäe kui ka Võru Suusaklubi eesmärgiga aidata kaasa siinsete noorte arengusse ja ka Võrumaa Spordiliitu, hoides aktiivsena Võrumaa spordielu. Muidugi ei saa mainimata jätta toetust Võru Võrkpalliklubi naiskonnale ja meistriliigas tegutsevale Barrus Võru Võrkpalliklubile, mille nimisponsor me oleme! Igal aastal toetame jõulude ajal Võrumaa abivajajatest peresid, sel aastal tõime naeratuse näole kuuele Võrumaa perele. Ka Võrumaa noored keerutavad jalga gümnasistide ballil, kuhu oleme andnud oma panuse.

Vaata rohkem pilte allolevast galeriist. 

Viimased uudised

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on 30. aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.